|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland C
|
Niki Sabina, Jessica Tessmann
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven A
|
Katey Field, Glenn Singleton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Alexandra Hawkins, Ryan Hawkins
|
Race 1 |
0 |
|
|
Seacliff SLSC |
Seacliff A
|
Dwayne Thuys, Sarah Bayliss
|
Race 1 |
0 |
|
|
Devonport SLSC |
Devonport A
|
Pia Austin, Adam Wiseman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly B
|
Kane Ballard, Ruth Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach A
|
Michael Daly, Leah Sweeney
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Belinda Neville, Mitchell Dawson
|
Race 1 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury C
|
Claire Duncan, James Duncan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Ben Allen, Ashley Russell
|
Race 2 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Matt Rees, Kirran Mowbray
|
Race 2 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly D
|
Dave Cansdell, Emma Schneider
|
Race 2 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Alison Otoole, Kenneth Tomczak
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl GOLD
|
Simon Baker, Belinda Moore
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach BLACKS
|
Clay Lennox, Sarah Marks
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera B
|
Tenille Kenny, Gavin Cole
|
Race 2 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach C
|
Maree Logan, Peter Williams
|
Race 3 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera BLUE
|
Samantha Cameron, Grant Wilkinson
|
Race 3 |
0 |
|
|
West Beach SLSC |
West Beach WESTIES
|
Stephanie Ballantine, Stephen Perry
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera A
|
Rhys Kenny, Hayley Tucker
|
Race 3 |
0 |
|
|
Carlton Park SLSC |
Carlton Park RED
|
Arna Tabor, Greg Stubbs
|
Race 3 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Julie Howard, Graeme Van
|
Race 3 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Sharne Kenyon, Scott Allen
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Geoff Hall, Camilla Nielson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly F
|
Sophie Tyner, Steven Coulter
|
Race 4 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) SOGREEN
|
Glenn Ridley, Skye Russell
|
Race 4 |
0 |
|
|
Christies Beach SLSC |
Christies Beach BLUE
|
Sven Molennar, Joanne Batty
|
Race 4 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay D
|
Dominica Dorning, Reeve Walsh
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Cassandra Sedgman, Shaun Spencer
|
Race 4 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe E
|
Natalie Loemker, Robert Pade
|
Race 4 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury B
|
Hailey Mcginty, Lachlin Carey
|
Race 4 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
David Rhodes, Britt Collie
|
Race 4 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach D
|
Marg Little, Justin Lawson
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl GREEN
|
Glenn Slater, Lauren Coltman
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Sophie Morgan, Matt Colquhoun
|
Race 5 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy C
|
Shane Armstrong, Brooke Perry
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi C
|
Candice Falzon, Luke Michael
|
Race 5 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GOLD
|
Katie Graham, Mitch Braund
|
Race 5 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Nick Muhlebach, Shelley Nelson
|
Race 5 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh E
|
Christie Taylor, Jeremy Mulcahy
|
Race 5 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Scott Prest, Clare Obrien
|
Race 6 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh D
|
Will Bird, Bernadette Wallace
|
Race 6 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Kane Heussner, Lisa Mcguigan
|
Race 6 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach B
|
Simon Kay, Sandy Mcmanus
|
Race 6 |
0 |
|
|
Port Macquarie SLSC |
Port Macquarie GOLD
|
Robert Hiatt, Cian Morgan
|
Race 6 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Beau O, Jessica Way
|
Race 6 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Brad Hunter, Paula Stone
|
Race 6 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Gail Hall, Philipp Albert
|
Race 6 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Brea Bailey, Scott Mccartney
|
Race 7 |
0 |
|
|
Burnie SLSC |
Burnie A
|
Emma Pullen, Leigh Paine
|
Race 7 |
0 |
|
|
Devonport SLSC |
Devonport B
|
Mandy Blair, Jared Wiseman
|
Race 7 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay Z
|
Anthony Barchard, Kim Chappel
|
Race 7 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Lara Taylor, Adam Bloomfield
|
Race 7 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Shaun Robertson, Sally Turner
|
Race 7 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg BLUE
|
Chantel Field, Alexander Carr
|
Race 7 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg WHITE
|
Jemimah Davis, Andrew Ferguson
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Jemma Mckee, Reece Baker
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Craig Rodgers, Emmy-rose Curtis
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Paula Harvey, Damien Daley
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Moana SLSC |
Moana MOANA A
|
Mieke Boerema, Luke Morrison
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Ross Chaffer, Lauren Mckie
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 5
|
Jasmin Cohen, Kirk Jarrott
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Michael Watson, Janelle Cleary
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GOLD
|
Christopher Alagich, Hannah Davis
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cotrill, Shane Edmonds
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Jebb Staite, Briana Parsons
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Hayley Bateup, Tate Smith
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Tony Schumacher, Kelly Jury
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Nick Crilly, Sheree Merryfull
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe G
|
Kristy Cameron, Joel Simpson
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Kylie Simpson, Downie Langthorne
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly E
|
Samantha Vieceli, Anthony Vieceli
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Alison Olander, Robert Jericho
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GREEN
|
Anna Haymes, Stephen Dalton
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters D
|
Heath Collie, Kirsty Holmes
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly A
|
Naomi Flood, Blake Ballard
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe H
|
Sam Rollinson, Kristyl Smith
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Sharlene Kelly, Jeremy Tibbits
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Mark Masia, Leah Noonan
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven B
|
Clare Beach, Travis Minns
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Sarah Colby, Craig Vipond
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Glen Murray, Lauren Roberts
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Lisa Brown, Andrew Hatcher
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro C
|
Scott Gamble, Julie Greenhalgh
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Sonja Schleimer, Brad Gaul
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Letitia Pitkin, Kurt Gislingham
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Collaroy SLSC |
Collaroy B
|
Kate Mcgrath, Gregg Armstrong
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Erin Braund, Matty Mitchell
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Marika Mcmahon, Dean Little
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
David Croucher, Camilla Murphy
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl CURLY
|
Carl Henderson, Kim Low
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Kate Mcnamara, Ben Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 4
|
Claire Parry, Danny Topfer
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow C
|
Cade Barnes, Trudi Barnes
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Jannah Lovell, Glen Pickering
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Brett Monaghan, Natalie Davis
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Heath Wright, Amanda Lee
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters C
|
Christie Pickup, Ryan Gaylard
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Sue Fox, Michael Georgaris
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa C
|
Paul Navarro, Jane Kelly
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow B
|
Kate Morphett, Ian Timbrell
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Michael Locke, Penny Locke
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe F
|
Paul Howe, Lisa Nayler
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Craig Porter, Lisa Munro
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Manly C
|
Joel Lategan, Rebecca Keelan
|
Race 7 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Susan Dorries, Peter Dorries
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro D
|
Stuart King, Ruth Highman
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland B
|
Jo-anne Whatley, Kyran Blandford
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Anglesea SLSC |
Anglesea C
|
Tim Powell, Sonia Grundy
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Port Noarlunga SLSC |
Port Noarlunga A
|
Lee Myatt, David Myatt
|
Race 5 |
0 |
|
8 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Adam Mckane, Nikki Cox
|
Race 6 |
0 |
|
8 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Patrice Robertson, Daniel Collins
|
Race 7 |
0 |
|