110 yrs min Male Taplin Relay (3 team)

Masters 2006

Place Club Team People Heat Points Time
North Bondi SLSC North Bondi B Istvan Domokos, Brian May, Greg Bodkin Race 1 0
Warriewood SLSC Warriewood GOLD Scott York, Sean Townsend, Peter Hatfield Race 1 0
Tamarama SLSC Tamarama TAMARAMA BLUE Tod Mackay, Rod Taylor, Greg Bell Race 1 0
Henley SLSC Henley A Andrew Lanyon, Neville Fielder, Gregory Fletcher Race 1 0
Clifton Beach SLSC Clifton Beach A Graeme Van, Simon Kay, Craig Sly Race 1 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Grant Kenny, Darren Mercer, Jeff Lemarseny Race 1 0
Southport SLSC (QLD) Southport A Darryl Hurley, Rory Duggan, Russall Cooper Race 1 0
Shellharbour SLSC Shellharbour BLUE Chris Buchanan, Tim Coltman, Darren Lee Race 1 0
North Burleigh SLSC North Burleigh A Mark Perry, Kim Curtis, Craig Plunkett Race 1 0
Carlton Park SLSC Carlton Park RED David Russel-green, Greg Stubbs, Adrian Petrie Race 1 0
Terrigal SLSC Terrigal B Gregory Elfick, John Giffney, Daniel Walsh Race 1 0
North Cronulla SLSC North Cronulla BLUE Stephen Green, Neil Harrison, Adam Purdie Race 1 0
Seacliff SLSC Seacliff A Craig Jones, Rupert Wyness, Dwayne Thuys Race 1 0
North Narrabeen SLSC Inc. North Narrabeen WHITE Glenn Dunsmore, Peter Wells, Gary Whittaker Race 1 0
Tamarama SLSC Tamarama TAMARAMA WHITE Phillip Serjeant, Ian Hamilton, Simon Birch Race 1 0
Cottesloe SLSC Cottesloe A Stan Davies, John Lishman, Justin Farrelly Race 1 0
Grange SLSC Grange A Craig Nicholson, David Mclaren, Damien Grant Race 1 0
Maroochydore SLSC Maroochydore BLUE John Dimick, Shane Dalziel, Clint Irwin Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland A Graham Black, Brydon Halliday, Mark Jacobs Race 1 0
1 Bronte SLSC Bronte B Gregory Clifford, Thomas Woodriff, Malcolm Allen Race 1 0
2 Freshwater SLSC Freshwater A Anthony Downman, Darrin Jones, Bill Wilson Race 1 0
3 Northcliffe SLSC Northcliffe B Todd Murray, Ian Spence, Noel Kolkka Race 1 0
4 Northcliffe SLSC Northcliffe A Simon Skillicorn, Robert Pade, Gavin Hill Race 1 0
5 North Bondi SLSC North Bondi A Peter Colquhoun, Peter Meyer, John Anderson Race 1 0
6 Noosa Heads SLSC Noosa Heads A Andrew Peacock, Barry Newman, Shane Adamson Race 1 0
7 Bronte SLSC Bronte A John Botella, Bruce Hopkins, Peter Appleyard Race 1 0


Carnivals