130 yrs min Mixed Taplin Relay

Masters 2003

Place Club Team People Heat Points Time
Dixon Park SLSC Dixon Park A Rick Hall, Gavin Stewart, Gary Mears Race 1 0
Clifton Beach SLSC Clifton Beach A John Whitehouse, Graham Van, Julie Howard Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland A Desmond Parkes, Trent Halliday, Shane Dalziel Race 1 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Fraser Anning, Phil Coppock, John Harris Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes BLUE Glenn Page, Graham Keith, Ralph Peters Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes CERISE Andy Spinks Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes AQUA Ray Waldron, Shaun Higgins, Wayne Castro Race 1 0
Tacking Point SLSC Tacking Point B Peter Murphy, Stephen Harrison, Robert Rosenbaum Race 1 0
Tacking Point SLSC Tacking Point A Graeme Doak, Tony Hallinan Race 1 0
Dicky Beach SLSC Dicky Beach B Robert Orchard, Bradley Russell, Robert Benes Race 1 0
Kawana Waters SLSC Kawana Waters A Stephen Langton, Brett Bohringer, Gary Hepburn Race 1 0
Cudgen Headland SLSC Cudgen Headland FIELDS OF FIRE Mark Edwards, Russell Zahn, David Field Race 1 0
Tallebudgera SLSC Tallebudgera TEAM ONE Greg Bowditch, Greg Juniper, Dean Powell Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland B Peter Mcmahan, Jamie Mckinless, Martin Ashfeild Race 1 0
Kurrawa SLSC Kurrawa A Roger Belmar, Leslie Benson, Peter Madden Race 1 0
Dicky Beach SLSC Dicky Beach A Kenneth Denton, Clay Lennox, William Scott Race 1 0
Half Moon Bay SLSC Half Moon Bay A Stuart Mackinnon Race 1 0
North Narrabeen SLSC Inc. North Narrabeen NORTH NARRABEEN John Tremaine, Glenn Dunsmore, Peter Grimes Race 1 0
Manly LSC Manly B Chris Bond, Robbie Stewart, Steve Coulter Race 1 0
City of Bunbury SLSC City of Bunbury A David Barton, Rob Slattery, Philip Best Race 1 0
Redhead SLSC Redhead A Alison Geeves, Ross Blatchford, Alan Boyce Race 1 0
Manly LSC Manly A Warren Reilly, Simon Skillicorn, Joel Lategan Race 1 0
Elouera SLSC Elouera A Ron Finn, Brian Osullivan, Grant Wilkinson Race 1 0
Brunswick SLSC Brunswick A Stephen Dennis, Mark Quinn, Adrian Russell Race 1 0
North Haven SLSC North Haven B Andrew Renfrey, Gavan Farmer, Grant Simpson Race 1 0
Byron Bay SLSC Byron Bay A Bob Curry, Chris Hunter, Wayne Brien Race 1 0
Cudgen Headland SLSC Cudgen Headland BURNING SPEARS Scott Vickery, Craig Spears, Harry Klouzal Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla A Phillip Short, Chris Gough, Phillip Hamilton Race 1 0
Maroochydore SLSC Maroochydore A Ralph Devlin, Kevin Gillard, Wade Lee Race 1 0
Seacliff SLSC Seacliff A Paul Lewandowski, Brian Bayliss, Wayne Jones Race 1 0
Kurrawa SLSC Kurrawa B Peter Winton Race 1 0
1 Freshwater SLSC Freshwater TEAM A Mario Von, Kim Hanlon, Alan Burns Race 1 0
2 Currumbin SLSC Currumbin Beach A Richard Cahill, John Newton, Michael Chan Race 1 0
3 Wanda SLSC Inc Wanda A Chris Iredale, Greg Iredale, Douglas Iredale Race 1 0
4 Maroochydore SLSC Maroochydore B Paul Guilfoyle, Mark Steed, Ian Jobson Race 1 0
5 Northcliffe SLSC Northcliffe A Chris Redler, Bruce Kolkka, Stephen Fry Race 1 0
6 North Wollongong SLSC North Wollongong A Noel Yates, Bob Barrie, Robert Barry Race 1 0


Carnivals