|
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Paul Banks, Ken Richards, Kevin Cropper
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why B
|
Peter Hatfield, Geoff Crittle, Martin Quinn
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Brent Pritchard, Dave Farrell, Warren Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Peter Degnian, Dale Penman, Wayne Marshall
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Tom Edrich, Paul Mckenner, Jose Desfosses
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Wally Bacon, Steve Seddon, Cliff Goulding
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly Z
|
Chris Bond, Anthony Vieceli, Steven Coulter
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Darren Mercer, Jeff Lemarseny, Allan Brauer
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Dave Sleennett, Mark Clare-nazer, John Davis
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Stan Davies, John Lishman, Paul Gohrt
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera TEAM 1
|
Dan Covill, Greg Bowditch, Greg Juniper
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Port Noarlunga SLSC |
Port Noarlunga A
|
Russall Cooper, David Myatt, Derry Mcgaffin
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay B
|
Glen Lawrence, Max Tutt, Dean Rutgerson
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Gregory Mickle, Robert Jenkinson, Ashley Nesbit
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Al Boyce, Greg Allen, Ray Henderson
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Damien Kelly, Rob Doherty, Phil Seaton
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Burnie SLSC |
Burnie BURNIE A
|
James Lyons, Stuart Paine, Adrian Norton
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Fremantle SLSC |
Fremantle A
|
Kim Bingham, Mark Peters, Christopher Kuster
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Jeff Vildler, Martin Kelly, Scott Wright
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Peter Mitchell, Sean Nolan, Alan Vidler
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Anthony Mccabe, Dan Mccabe, Greg Mccabe
|
Race 2 |
0 |
|
9 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Rob Walker, Daryn Metti, Phil Hamilton
|
Race 2 |
0 |
|
10 |
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury BLACK
|
John Barton, Philip Best, Gary Carthew
|
Race 1 |
0 |
|
10 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Brenton Rose, Michael Georgaris, Michael Mead
|
Race 2 |
0 |
|