|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Adam Jeffrey, Thomas Trembath
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Brendon Sarson, Andrew Mosel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Nicolas Cuthbert, Matthew Bowbridge
|
Race 1 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly WHITE
|
Paul Douglas, Jonothan Stock
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Glen Wilkinson, Timothy Packer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox A
|
Christopher Mcmahon, Tanyn Lyndon
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
Taylor Hardy, Bradley Gaul
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Drew Cairncross, Matthew Freeman
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Kyle Garrett, Mitchell Roberts
|
Race 2 |
0 |
|
|
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Kurt Hanson, Grant Coates
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Stephen Middleton, Greg Bishop
|
Race 3 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Mitchell Brown, Tait Brannock
|
Race 3 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Michael Saal, Nathan Henderson
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Cameron Cole, Jack Hansen
|
Race 3 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland JM
|
Josh Minogue, Jarrad Cain
|
Race 3 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Ethan Whiteman, Mark Bint
|
Race 4 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Ben Walker, Simon Huitenga
|
Race 4 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Dane Windshuttle, Luke Nisbet
|
Race 4 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise STAR
|
Leon Zagel, Zayne Hamill
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh D
|
David Banks, Cameron Ward
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Hugh Dougherty, Wes Berg
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Daniel Shade, Phillip Clayton
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Matt Poole, Caine Eckstein
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Luke Richmond, Paul Wotherspoon
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Sean Kelly, Tim Peach
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Luke Cole, Mark Simpson
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Pierce Leonard, Shannon Eckstein
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Chris Allum, Cameron Pyett
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Sam Fuller, Sam Hamilton
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Joel Bolewski, Hayden Allum
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc B
|
Nicholas Cogger, Sam Sheppard
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Benjamin Carrick, James Cohen
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Peter Jacobs, Matthew Lemon
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Hayden Smith, Daniel Carruthers
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Joel Lewis, Cameron Coghlan
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Beau Cummins, Nicholas Pluimers
|
Race 4 |
0 |
|