|
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Matt Gittoes, Brad Young, Shane Armstrong
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Justin Cole, Darcy Hansen, David Strahan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Marc Obrien, Shaun Obrien, Christopher Maynard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland BLUE
|
Jarrad Cain, Ben James, Rohan Small
|
Race 2 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Heath Richards, Allan Cordner, James Cordner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera WHITE
|
Tom Okeeffe, Rory Gillespie, Dane Farrell
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
Bradley Gaul, Jonathan Scott, Dean Hanmer
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra RED
|
Brendan Frost, Patrick Renford, Darren Schott
|
Race 2 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Michael Fox, Andrew Sharp, Nick Fox
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Brendan Simcock, Ricky Smith, Bradley Taylor
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Gareth Evans, Alex Nash, Luke Fowles
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Cameron Payne, Bradley Hill, Jackson Howell
|
Race 4 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Ben Hepburn, Jack Hansen, Josh Minogue
|
Race 4 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
James Gill, Dan Munroe, Ben Gill
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Clinton Hall, Rob Hagon, Glenn Coltman
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Hayden Smith, Adam Jeffrey, Cameron Ward
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Dylan Newbiggin, Cameron Cole, Matt Poole
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Caine Eckstein, Sam Hamilton, David Monaghan
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Dean Simpson, Hayden Allum, Mark Simpson
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Stephen Middleton, John Patrick, Campbell Bennett
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Daniel Carruthers, Thomas Trembath, James Stewart
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Zane Holmes, Pierce Leonard, Shannon Eckstein
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Hugh Dougherty, Dane Windshuttle, Wes Berg
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Andrew Mosel, Benjamin Carrick, Simon Huitenga
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Daniel Shade, Trent Goulding, Phillip Clayton
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Luke Nisbet, Cameron Gordon, Cory Hill
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Daniel Moodie, Nathan Smith, Adam Yates
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Shaun Robertson, Brendan Schofield, Christopher Mensforth
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Aaron Benson, Daniel Mcclelland, Liam Jackson
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Leon Zagel, Zayne Hamill, Luke Lorenzin
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Dean Buttel, Joel Bolewski, Ben Squiers
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Sam Fuller, Tim Peach, Kye Hawkins
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff RED
|
Ben Atkinson, Tom Atkinson, Michael Atkinson
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Michael Saal, Nathan Henderson, Samuel Gill
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Joshua Elloy, Raemon Parkes, Troy Ham
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Brian Murphy, Daniel Nelson, Nicholas Pluimers
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Mitchell Roberts, Jonothan Stock, Cameron Coghlan
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Steve Seddon, Tristan Halls, Kes Mccrindle
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Tugun SLSC |
Tugun C
|
Nathan Thomas, Steven Mannion, Sean Kelly
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Jarrad Read, Matthew Bowbridge, Daniel Humble
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Tim Kirkby, Kurt Hanson, Grant Coates
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Andrew Jay, Adam Bloomfield, Alan Albert
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Nickolas O'hare, Sam Rankin, Mark Graham
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
The Lakes SLSC |
The Lakes A
|
Joshua Higgins, Scott Higgins, Ethan Higgins
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise BLUE
|
Robert Garrett, Finley Taylor, Zachary Orchard
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Robert Tener, Blair Day, Aaron Helmer
|
Race 4 |
0 |
|
9 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Mat Kent, Ash Clarke, Mitchell Ambler
|
Race 1 |
0 |
|
9 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach C
|
Adam Hamilton, Trent Bacon, Jamo Borthwick
|
Race 3 |
0 |
|
10 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Matthew Phyland, Matthew Bale, Michael Ford
|
Race 1 |
0 |
|
10 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLY
|
Rick Van, Ryan Hawkins, Stuart Hogben
|
Race 3 |
0 |
|
11 |
Portsea SLSC |
Portsea KRACKA
|
Kelsy Hill, Nick Tissot, David Rowell
|
Race 3 |
0 |
|
14 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Brendan Ross, Stewart Mclachlan, Tim Foran
|
Race 1 |
0 |
|