|
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Patrick Nicol, Andy Young, Mitchell Trim
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Andrew Carlton, Scott Cain, Guy Kinsey
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Luke Buckland, Adam Oneale, Kurt Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
Nathan Siebel, Jake Nicholson, Nicholas Rodger
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jackson Raymond, Angus Bennett, Mitch Donohue
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Luke Eltham, Chris Wilson, John Rippon
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Chad Scott, Nick Pleasance, Jake Little
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Zak Wright, Callan Preiato, Alex Nash
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why A
|
Brendon Arnold, Daniel Millar, Harrison Selby
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
David Brown, Samuel Bull, Jacob Doughan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo B
|
Cameron Payne, Brett Ryan, Bradley Hill
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Brendan Simcock, Jackson Howell, Bradley Taylor
|
Race 2 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) B
|
Luke Seaton, Liam Ryan, Simon Bowker
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Luke Edwards, Nathan Thomas, Jack Butler
|
Race 2 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Michael Quinlan, Harrison Miller, Jordan Snook
|
Race 3 |
0 |
|
|
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Kieren Perkins, Cameron Smith, Carl Perkins
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Josh Mcduff, Nicholas Kirby, Jack Lindsay
|
Race 3 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Nicholas Lucchesi, Harlan Mullins, Aldo De
|
Race 3 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Declan Etheridge, Sam Schifforli, Jesse Willison
|
Race 3 |
0 |
|
|
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers A
|
Michael Hancock-, Todd Dubois, Ben Mckay
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Zak Abdallaoui, Aaron Faulkner, Kyle Obrien
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Edward Gourley, Jack Moyes, Matthew Eltham
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Sam Elliot, Keegan Wikaire, Max Beattie
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Michael Murphy, Jayden Jensen, Jackson Maynard
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Mitchell Miller, Nick Gale, Jackson Doolan
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Daniel Booth, Brendan Pullan, Isaac Morgan
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Jay Stubbs, Jordan Cuff, Jarrad Blackburn
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Mitchell Hand, Ryan O`grady, Ben Griffiths
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Matt Malone, Brad Nolan, Tim Kirkby
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Ben Martin, Nathan Gray, Tanyn Lyndon
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Callan Young, Justin Cole, Darcy Hansen
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Mathew Munday, Sam Earp, Lucas Samways
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Adam Crerar, Liam Kelly, Sam Speer
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Jacob Hough, Scott Smith, Jacob Helson
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
William Host, Brayden Ham, Edward Host
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Ab Burford, Nicholas Bolton, Nicholas Anderson
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Benjamin Darcy, Mitchell Aitkin, James Oconnor
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Stuart Duffy, Jordan Hart, Joshua Crouch
|
Race 3 |
0 |
|