1 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
Ben Highfield, Leo Nosatti, Nicholas Hards, Callum Redrup
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Christopher King, Jake Evans, Shea Garcia, Bailey Gentle
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
James Rosato, Mitchell Coombes, Hunter Pierce, Jarrod Shute
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Ethan Jackson, Riley Walker, Tyson Croyston, Joshua Snook
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Lachlan Meldrum, James Galbraith, Jacques Flouzat, Alexander Holt, Calum Galbraith
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Thomas Doyle, Finlay Stone, Thomas Hughes, James Curll
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Tim Ford, Harry Came, Christopher Breen, Christopher Soravia
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Team Black
|
Corey Cumner, Kye Etchells, Daniel Clegg, Samuel Cooper
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Jack Moore, Clayten Fowler, Thomas Williams, Damen Cameron
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Reece Southall, Matthew Palmer, Dylan Borthwick, Jayden Soanes
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Jack Baker, Riley Clout, Luke Martin, Cody Leis
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Grange SLSC |
Team A
|
Jack Wells, Jamieson Smith, Joseph Semmens, Bailey Allen
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Team Gold
|
Dylan Mcareavey, Kyle Aimer, Mackenzie Naylor, Owen Pallister
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Jhett Bond, Jess Little, Hudson Frigo, Jacob Loughnan
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Mackinnon Johnston, Thomas O`connor, Jonty Redwood, Maverick Pettigrove
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Newport SLSC |
Team A
|
Hugh Mcalpine, Louis Alston, Zane Tullett, Lachlan Warrener, James Finn, Ryan Pearson, Matthew Melhuish
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Newcastle SLSC |
Team A
|
Harry Whitfield, Kyle Wood, Liam Wood, Hunter Bailey
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Byron Turton, Hayden Cotter, Nathan Cotter, Corey Wise
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Glenelg SLSC |
Team A
|
Joshua Giles, Lachlan Merchant, Lochlann Spinner, Thomas Excell
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Grange SLSC |
Team B
|
Tom Welch, Taj Swan, Mitchell Starr, Griffin Evans
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Seamus Spanner, Campbell Bohan, James Sampson, Christopher Breedon, Lewis Conquit, Bryce Newton
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Bailey Copeland, Thomas Vickery, Rory Matthews, Joshua Jones
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Team A
|
Riley Small, Tyson King, Jake Somerville, Daniel Yeowart, Ethan Maxted
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
James Selvarajah, Sam Pitman, Hayden Lewis-Fox, William Lee
|
Heat 3 |
0 |
|
9 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team A
|
William Fagan, Finn Emery, Hayden Smart, Edison Tooher
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Team A
|
Alex Wilson, Christopher Howe, Jack Carroll, Sebastian Cox
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Manly LSC |
Team B
|
Max Moon, Christopher Curulli, Adam Van Haren, Ryan Singleton
|
Heat 3 |
0 |
|
10 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
James Bodkin, Leo Christopher, Hamish Donkin, Luca Ekins
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Jake Satherley, Jai Bower, Benjamin Mackie, Ky Curtis
|
Heat 2 |
0 |
|