1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
James Rosato, Mitchell Coombes, Hunter Pierce, Jarrod Shute
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Reece Southall, Matthew Palmer, Dylan Borthwick, Jayden Soanes
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Christopher King, Jake Evans, Shea Garcia, Bailey Gentle
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Thomas Doyle, Finlay Stone, Thomas Hughes, James Curll
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
Ben Highfield, Leo Nosatti, Nicholas Hards, Callum Redrup
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Ethan Jackson, Riley Walker, Tyson Croyston, Joshua Snook
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Grange SLSC |
Team A
|
Jack Wells, Jamieson Smith, Joseph Semmens, Bailey Allen
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Lachlan Meldrum, James Galbraith, Jacques Flouzat, Alexander Holt, Calum Galbraith
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Mackinnon Johnston, Thomas O`connor, Jonty Redwood, Maverick Pettigrove
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Tim Ford, Harry Came, Christopher Breen, Christopher Soravia
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Jack Moore, Clayten Fowler, Thomas Williams, Damen Cameron
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Team Black
|
Corey Cumner, Kye Etchells, Daniel Clegg, Samuel Cooper
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Jack Baker, Riley Clout, Luke Martin, Cody Leis
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Alexandra Headland SLSC |
Team Gold
|
Dylan Mcareavey, Kyle Aimer, Mackenzie Naylor, Owen Pallister
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Newport SLSC |
Team A
|
Hugh Mcalpine, Louis Alston, Zane Tullett, Lachlan Warrener, James Finn, Ryan Pearson, Matthew Melhuish
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Byron Turton, Hayden Cotter, Nathan Cotter, Corey Wise
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Jhett Bond, Jess Little, Hudson Frigo, Jacob Loughnan
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Newcastle SLSC |
Team A
|
Harry Whitfield, Kyle Wood, Liam Wood, Hunter Bailey
|
Heat 2 |
0 |
|