170 yrs min Male Beach Relay

Masters 2006

Place Club Team People Heat Points Time
Cronulla SLSC Cronulla A Michael Dehaan, Michael Beecroft, Colin Haywood, Carole Larssen Race 1 0
North Steyne SLSC Inc. North Steyne A Timothy Platt, Frank Traugott, Andrew Toll, Paul Mathew Race 1 0
Esperance-Goldfields SLSC Esperance Goldfields EGSLSC Kathleen Donovan, Sharon Henning, Karen Tonkin, Penelope Boardman Race 1 0
Scarboro SLSC Inc Scarboro B Kim Williams, Amanda Lee, Kathryn Watson Race 1 0
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. Mollymook GAZELLES Jane Henderson, Paul Love, Anthony Austin, Kevin Whitford Race 1 0
Shellharbour SLSC Shellharbour BLUE Bruce Kejda, Paul Condran, Darren Lee, Sandy Rose Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes A Bruce Wise, Ed Davis, Peter Hoffman, Brett Reid Race 1 0
Scarboro SLSC Inc Scarboro A Bob Welch, Melvyn Gyi, Glenn Ross, Alan Carville Race 1 0
Palm Beach SLSC (QLD) Palm Beach (Qld) A Paul Hayward Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A John Rose, Patrick Fairon, Darren Solomon, Tony Cowan Race 1 0
Collaroy SLSC Collaroy WHITE Nathan Mccullum Race 1 0
Dixon Park SLSC Dixon Park A Harry Daniel, Gavin Stewart, Paul Brady, Bruce Macdonald Race 1 0
Helensburgh-Stanwell Park SLSC Helensburgh / Stanwell Park BLUE Peter Mcdonald, Don Burke, Peter Burke, Mark Thompson Race 1 0
Wauchope Bonny Hills SLSC Wauchope / Bonny Hills RUNNING DOGS Stephen Monghan, Glen Millar, Craig Eggins, Keith Charles Race 1 0
Tugun SLSC Tugun GAZELLES Karl Gregory, Nick Di, Ian Butler, Arthur Anderson Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland A Neil Dearberg, Christopher Turner, Mark Ryan, Matthew Sierp Race 1 0
Collaroy SLSC Collaroy RED Grant Currie, Steve Green, Reece Bosward, Ken Gittoes Race 1 0
Northcliffe SLSC Northcliffe A Ian Clifford, Warren Marrable, Wayne Davis, Noel Hutton Race 1 0
Soldiers Beach SLSC Soldiers Beach C Michael Raby Race 1 0
Currumbin SLSC Currumbin Beach A Grant Epple, Robert Bowern, Laurie Hallinan, Shaun Landon Race 1 0
Maroochydore SLSC Maroochydore BLUE Amanda Massie, Brian Lucadou-wells, Peter Robson, Geoff Mcmahon Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland C Warren Kelly, Scott Crawford, Glenn Murray, Neil Grimshaw Race 1 0
Esperance-Goldfields SLSC Esperance Goldfields EGSLSC A Sean Hazelden, Greg Thomas, Graham Donovan, Graeme Oversby Race 1 0
Soldiers Beach SLSC Soldiers Beach A Brad Ives, Leslie Hayward, Michael Crowe, David Waddell Race 1 0
Collaroy SLSC Collaroy BLACK Chris Montgomery, David Macintosh, Martin Bowyer, Robert Tomblin Race 1 0
Mullaloo SLSC Mullaloo A Heather Atkinson, Maryann Clarke, Kay Smith, Fleur Niemann Race 1 0
Coogee SLSC (NSW) Coogee A Warwick Everingham, Terry Mcdonald, Michael Moloney, Ken Wright Race 1 0
1 Queenscliff SLSC Queenscliff BLUE Michael Getz, Steve Hoy, Paul Hammond, Brian Dolly Race 1 0
2 Newport SLSC Newport GOLD Brett Budd, Rob Emerson, Ted Smithies, Martin Lynch Race 1 0
3 Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland B Mark Etchells, Gregory Duncan, Martin Ashfield, Mark Thornton Race 1 0
4 Queenscliff SLSC Queenscliff RED James Castle, Jim Simons, Bob Wilson, Ross Collins Race 1 0
5 Miami Beach SLSC Miami Beach WHITE Jonathon Hitchcock, Gary Wills, Hubie Abbott, James Furlong Race 1 0
6 Clovelly SLSC Clovelly CLOVELLY RELAY Derek Wong, Geoff Money, Eric Graham, John Mcnamee Race 1 0


Carnivals