170 yrs min Male Beach Relay

Masters 2003

Place Club Team People Heat Points Time
Queenscliff SLSC Queenscliff A Kevin Reber, Warwick Young, Michael Gedz, Brian Dolly Race 1 0
Sunshine Beach SLSC Sunshine Beach HARD YAKKA Adrian Vines, Wayne Retchford, Rodney Evans, Peter Spring Race 1 0
Mullaloo SLSC Mullaloo A Melvyn Gyi, Jordan Puchar, Aaron Brinkworth, Jeff Davidson Race 1 0
Mermaid Beach SLSC Inc Mermaid Beach A Wayne Cousins, James Furlong, Brett Scott, Archibald Moore Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes BLUE Glenn Page, Graham Keith, Ralph Peters Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla C Christene Mallet, Ray Mallet Race 1 0
Copacabana SLSC Copacabana A George Abboud, Roy Easton, Tim Freer, Peter Mcintyre Race 1 0
Bribie Island SLSC Bribie Island A Cliff Spong, Jean Shaftoe, Kevin Rolfe, Edward Fletcher Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla B Ian Carter, Ray Hitchenson, Michael Beecroft, Col Elliott Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland B John Lawerence, Scott Millar, John Mcnamara, Paul Campbell Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A Mark Dwyer, John Rose, William Symonds, Mark Alder Race 1 0
Maroochydore SLSC Maroochydore A Brian Lucadou-wells, Paul Boulton, Lionel Krause, Geoff Mcmahon Race 1 0
South Maroubra SLSC South Maroubra A Carl Briscoe, Chris Locke, Peter Banfield, Spiro Strattos Race 1 0
North Narrabeen SLSC Inc. North Narrabeen NORTH NARRABEEN Glenn Dunsmore, Jim Casey, Peter Grimes, David Smith Race 1 0
Cudgen Headland SLSC Cudgen Headland TOCC Luke Hildyard, Lawrie Garriock, David Field, Paul Sheahan Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes AQUA Andy Spinks, Ray Waldron, Shaun Higgins, Wayne Castro Race 1 0
Queenscliff SLSC Queenscliff C Allan Fisk, Bert Kwanten, Paul Hammond, Robert Wilson Race 1 0
Mullaloo SLSC Mullaloo Z Jason Landwehr Race 1 0
North Avoca SLSC North Avoca Beach A Phil Mcdonald, Les Sinfield, Stephen Veness, Gordon Crabb Race 1 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Colin Kerr Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla A Mick De, Trina De, Christine Irwin, Peter Irwin Race 1 0
Kawana Waters SLSC Kawana Waters A Barry Nak, Dean Mcgrath, Trevor Holmstrom, Gary Hepburn Race 1 0
Noosa Heads SLSC Noosa Heads A Robert Carrett, Steve Trama, Franklin Rock, Phil Bowden Race 1 0
City of Bunbury SLSC City of Bunbury A Gordon Smith, Christpher Soulos, John Barton, Philip Best Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park B Darren Solomon, Letitia Alder, Robyn Martin, Lenore Solomon Race 1 0
1 Newport SLSC Newport A Rob Emerson, Anthony Daube, Ted Smithies, Martin Lynch Race 1 0
2 Queenscliff SLSC Queenscliff B Mark Ryan, Mark Clare-nazer, Peter Dean, Ross Collins Race 1 0
3 Glenelg SLSC Glenelg A Benjamin Clements, Donald Lehman, Leigh Bowbridge, David Hutchison Race 1 0
4 Wamberal SLSC Inc. Wamberal A Kenn Borgesson, Craig Adams, Julie Jowett, Andrew Fortis Race 1 0
5 Trigg Island SLSC Trigg Island A Arnold Taylor, Doug Bandy, Karl Smith, Robert Mckee Race 1 0
6 Soldiers Beach SLSC Soldiers Beach A Lesley Hayward, Philip Jarvis, Mark Langbridge, Thomas Meikle Race 1 0


Carnivals