U19 Male Board Rescue

Australian 2010

Place Club Team People Heat Points Time
Palm Beach SLSC (QLD) Palm Beach (Qld) A Daniel Munroe, Ben Gill Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland GOLD Lachlan Swann, Mitchell Aitkin Race 4 0
Wanda SLSC Inc Wanda C John Woods, Alex Clarke Race 3 0
North Burleigh SLSC North Burleigh C Andrew Carlton, Sam Hoffmann Race 3 0
Freshwater SLSC Freshwater B Jordan Burdan, Jonathan Horlyck Race 4 0
Cudgen Headland SLSC Cudgen Headland A Ben James, Dylan Klein Race 4 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba C Stephen Kime, Jack Lindsay Race 4 0
Northcliffe SLSC Northcliffe B Michael Booth, Max Beatie Race 4 0
Terrigal SLSC Terrigal A Edward Gourley, Matthew Eltham Race 4 0
Bulli SLSC Bulli B Sean White, Ben Griffiths Race 3 0
Terrigal SLSC Terrigal C Guy Schofield, Timothy Schofield Race 4 0
Northcliffe SLSC Northcliffe A Tanyn Lyndon, Lucas Allan Race 5 0
Semaphore SLSC Semaphore A Nicholas Thompson, Jonathan Mahney Race 5 0
Half Moon Bay SLSC Half Moon Bay B Willam Fogarty, Ian Mcclymont Race 5 0
Mullaloo SLSC Mullaloo A Andrew Doyle, Brendan Simcock Race 5 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont GOLD Jake Ingle, Lucas Samways Race 5 0
Kurrawa SLSC Kurrawa A Jordan Cuff, Luke Cuff Race 5 0
Collaroy SLSC Collaroy B Bart Louis, Mitchell Trim Race 3 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A Joshua Stephens, Timothy Clout Race 3 0
Wanda SLSC Inc Wanda B Zak Abdallaoui, Andrew Sharp Race 1 0
Port Macquarie SLSC Port Macquarie GOLD Kye Polverino, Blake Polverino Race 2 0
Grange SLSC Grange GRANGE A Jake Nicholson, Nicholas Rodger Race 1 0
Northcliffe SLSC Northcliffe C Alex Graudins, Jarryd McDonnell Race 1 0
Terrigal SLSC Terrigal B Nicholas Powell, Adam House Race 1 0
Swansea Belmont SLSC Swansea Belmont GREEN Matthew Munday, Martin Beavis Race 1 0
North Burleigh SLSC North Burleigh A George Haynes, Samuel Hunt Race 1 0
Bulli SLSC Bulli A Oscar Bradley, Mitchell Fagerstrom Race 1 0
Bundaberg SLSC Bundaberg BUNDY Jamie Findlay, Riley Mcgregor Race 2 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 1 Sam Bell, William Thompson Race 2 0
Half Moon Bay SLSC Half Moon Bay A Tom Hurst, Josh Heatley Race 3 0
Freshwater SLSC Freshwater A Brad Nolan, Tim Kirkby Race 2 0
Terrigal SLSC Terrigal D Daniel Willis, Christopher Mensforth Race 2 0
Kurrawa SLSC Kurrawa B Bjorn Battaerd, Jarrad Blackburn Race 2 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 2 Todd Russell, Stephen O`connor Race 2 0
Clifton Beach SLSC Clifton Beach A Richard Geard, Matt Bevilacqua Race 2 0
Wanda SLSC Inc Wanda A Nicholas Fox, Mitchell Allum Race 3 0
City of Perth SLSC City of Perth A Josh Walker, Aaron Minervini Race 3 0
Mooloolaba SLSC Mooloolaba A Bill Maish, Jackson Doolan Race 5 0


Carnivals