|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Trent Bacon, Michael Chan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Corey Esdale, James Cordner
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Kendrick Louis, Shane Armstrong
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Trent Scott, Khan Hamill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef STEWCAS
|
Doug Lucas, Shane Stewart
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Stuart Reside, Stuart Mclaughlin
|
Race 3 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Blair Day, Aaron Helmer
|
Race 4 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes A
|
Lloyd Boulton, Scott Higgins
|
Race 4 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Ken Wallace, David Monaghan
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Zac Auton, Glenn Coltman
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Campbell Bennett, Scott Thomson
|
Race 5 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Matt Green, Matt Crilley
|
Race 6 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Daniel Moodie, Stuart Snell
|
Race 6 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park D
|
Nicholas Marshall, Patrick Norton
|
Race 6 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why W
|
Harrison Selby, Robert Cheney
|
Race 6 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park C
|
Harrison Moncrieff, Nicholas Dennis
|
Race 7 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont D
|
Jacob Blair, Joshua Blair
|
Race 8 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef TOMSEA
|
Sean Mclintoc, Tom Rees
|
Race 8 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why S
|
Jackson Selby, Matthew Weisse
|
Race 8 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Aaron Benson, Darren Clarke
|
Race 8 |
0 |
|
|
Portsea SLSC |
Portsea RED
|
Robert Hyland, David Rowell
|
Race 9 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise BLUE
|
Daniel Wilke, Glenn Van
|
Race 9 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Russell Goulding, Kes Mccrindle
|
Race 9 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) B
|
Luke Fowles, Sam Macneil
|
Race 9 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Daniel Shade, Phillip Clayton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Joel Lewis, Cameron Coghlan
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc B
|
Nicholas Cogger, Sam Sheppard
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Luke Cole, Mark Simpson
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Beau Cummins, Nicholas Pluimers
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh C
|
Adam Jeffrey, Thomas Trembath
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Hugh Dougherty, Wes Berg
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Benjamin Carrick, James Cohen
|
Race 8 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Sam Fuller, Sam Hamilton
|
Race 9 |
0 |
|
2 |
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Chris Allum, Cameron Pyett
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Matt Poole, Caine Eckstein
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Sean Kelly, Tim Peach
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda BLUE
|
Joel Bolewski, Hayden Allum
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Kurt Hanson, Grant Coates
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Bulli B
|
Drew Cairncross, Matthew Freeman
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Michael Saal, Nathan Henderson
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Brendon Sarson, Andrew Mosel
|
Race 8 |
0 |
|
2 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Luke Richmond, Paul Wotherspoon
|
Race 9 |
0 |
|
3 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland JM
|
Josh Minogue, Jarrad Cain
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise STAR
|
Leon Zagel, Zayne Hamill
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh D
|
David Banks, Cameron Ward
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Cameron Cole, Jack Hansen
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Hayden Smith, Daniel Carruthers
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Pierce Leonard, Shannon Eckstein
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Manly WHITE
|
Paul Douglas, Jonothan Stock
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Kyle Garrett, Mitchell Roberts
|
Race 8 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Nicolas Cuthbert, Matthew Bowbridge
|
Race 9 |
0 |
|
4 |
City of Perth SLSC |
City of Perth B
|
Ben Walker, Simon Huitenga
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
Taylor Hardy, Bradley Gaul
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Glen Wilkinson, Timothy Packer
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
North Bondi SLSC |
North Bondi B
|
Stephen Middleton, Greg Bishop
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Ethan Whiteman, Mark Bint
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Freshwater SLSC |
Freshwater B
|
Peter Jacobs, Matthew Lemon
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Mitchell Brown, Tait Brannock
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Dane Windshuttle, Luke Nisbet
|
Race 8 |
0 |
|
4 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox A
|
Christopher Mcmahon, Tanyn Lyndon
|
Race 9 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Ryan Lysaught, James Stewart
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc C
|
Aaron Tannahilll, Brian Lim
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont C
|
Joshua Elloy, Raemon-jon Parkes
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Reid Schofield, Brendan Schofield
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
Sunshine Beach SLSC |
Sunshine Beach GOLD
|
Steven Pullen, Michael Harrold
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta A
|
Blake Ebsworth, Andrew Carter
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Hugh Mclaren, Samual Rankin
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Dee Why SLSC |
Dee Why B
|
Daniel Payne, Hayden Quinn
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport B
|
Michael Driver, Mathew Cook
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe B
|
Matthew Phyland, Sam Rowe
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Tateyama SLSC |
Tateyama SLSC TATEYAMA
|
Yusuke Kaminosono, Shunsuke Ito
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
The Lakes SLSC |
The Lakes B
|
Josh Higgins, Ethan Higgins
|
Race 7 |
0 |
|
8 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Scott Prosser, Andrew Harvey
|
Race 2 |
0 |
|