|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Philippa Host, Jessica Priddis
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Adam House, Jacob Marks
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Ab Burford, Nicholas Kirby
|
Race 1 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Mitchell Payne, William Mccance
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Joshua Crouch, Jarryd McDonnell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Semaphore SLSC |
Semaphore B
|
Jeremy Petho, Joel Urdanoff
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM2
|
Alistair Maney, Lewis Rosewell
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Emily Bews, Kim Holding
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Ben Sheppard, Nicholas Bolton
|
Race 2 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Shaun Obrien, Jackson Maynard
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island D
|
Brendan Rice, Todd Brewer
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Jeffrey O`connor, Stephen O`connor
|
Race 3 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Timothy Schofiled, Guy Schofield
|
Race 3 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Maddison O`brien, Eloise Host
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Alex Mcintyre, Peter Mitchell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Spencer Moncrieff, Nicholas Dennis
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Josh Brown, Nick Gale
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point WHITE
|
Ali Day, Hayden White
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
James Ridley, Simon Carlton
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Byron Bay SLSC |
Byron Bay A
|
Tom Burns, Alex Burns
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Port Noarlunga SLSC |
Port Noarlunga A
|
Samuel Fuller, Samuel Myatt
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Joshua Yates, Mitchell Mullen
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
Freshwater A
|
Tim Kirkby, Ben Kirkby
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa TEAM1
|
Michael Lee, Bjorn Battaerd
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port BLUE
|
Zachary Ryan, Thomas Gray
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Tom Hurst, Willam Fogarty
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Samuel Darcy, Dylan Swann
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
Andrew Mckinnon, Lachlan Swann
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Scott Walsh, Reece Holland
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point GREEN
|
Robert Tener, Ben Prior
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Blair Redfern, Tim Quinlan
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Reid Coutts, Nicholas Byrne
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Tacking Point SLSC |
Tacking Point A
|
Trent Harrison, Dane Rickwood
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Samuel Maurice, Jordan Olsen
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Semaphore SLSC |
Semaphore A
|
Tom Boerema, Luke Haniford
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Devonport SLSC |
Devonport DEVONPORT
|
Nicholas Bound, Andrew Murfet
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove A
|
Omar Lewis, Oliver Gant
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Josh Heatley, Brad Mitchell
|
Race 3 |
0 |
|