|
Carlton Park SLSC |
Carlton Park RED
|
Arna Tabor, Greg Stubbs
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairhaven SLSC |
Fairhaven ORANGE
|
Malia Mccutcheon, Stewart Jacques
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach BLUE
|
Kate Mcnamara, David Wilke
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fremantle SLSC |
Fremantle B
|
Michelle Downs, Garth Civil
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro F
|
Avril Cummings, Darryl Entriken
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) BLACK
|
Sarah Slattery, Stuart Spicer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera A
|
Hayley Tucker, Daniel Covill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach C
|
Katie Sing, Wayne Marshall
|
Race 2 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island C
|
Gail Hall, Andrew Jay
|
Race 2 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead F
|
Greg Goodwin, Paula Stone
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 4
|
Jannah Lovell, Glen Pickering
|
Race 2 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Matthew Ravenwood, Erin Mcdonald
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Carol Maclachlan, Keiran Day
|
Race 2 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach A
|
Mathew Mitchell, Erin Braund
|
Race 3 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach B
|
Nicole Dellaca, Stuart Keay
|
Race 3 |
0 |
|
|
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Clare Obrien, Stephen Hopkins
|
Race 3 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy PINK
|
Greg Armstrong, Emily Mckie
|
Race 3 |
0 |
|
|
Port Noarlunga SLSC |
Port Noarlunga A
|
Dave Myatt, Jacqui Lane
|
Race 3 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Sean Saward, Majella Daniels
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen WHITE
|
Marc Lawler, Kate Mcgrath
|
Race 4 |
0 |
|
|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Jason Hardy, Susan Fox
|
Race 4 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra B
|
Matthew Thistlethwaite, Amanda Head
|
Race 4 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Elizabeth Lang, Andrew Stevens
|
Race 4 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla C
|
Sarah Sowter, Luke Elliott
|
Race 4 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow B
|
Ian Timbrell
|
Race 4 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Kelly Burton, Marika Mcmahon
|
Race 5 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead E
|
Drew Morgan, Michelle Kent
|
Race 5 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow C
|
Les Miller, Leigh Anderson
|
Race 5 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Emma Orford, Daryn Metti
|
Race 5 |
0 |
|
|
Fremantle SLSC |
Fremantle A
|
Erin Wellington, Wayne Adams
|
Race 5 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Rebecca Hawke, Scott Gamble
|
Race 5 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Olivia Cottrill, Shane Edmonds
|
Race 6 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla D
|
Kelly Jury, Phillip Hamilton
|
Race 6 |
0 |
|
|
Mermaid Beach SLSC Inc |
Mermaid Beach A
|
Emma Ferrante, Steve Sing
|
Race 6 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla E
|
Luke Wood, Kirsty-may Morris
|
Race 6 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa B
|
Wendy Newson, Paul Navarro
|
Race 6 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island B
|
Brody Baker, Jemma Mckee
|
Race 6 |
0 |
|
|
Crowdy Head SLSC Inc |
Crowdy Head BLUE
|
Alison Smith, Brendon Smith
|
Race 7 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads RA
|
Rhiannon Tucker, Adam Mckane
|
Race 7 |
0 |
|
|
The Lakes SLSC |
The Lakes YELLOW
|
Sarah Kennedy, Lloyd Boulton
|
Race 7 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly A
|
Yuka Kogane, David Cansdell
|
Race 7 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Becky Wilken, Tristan Hamson
|
Race 7 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach RED
|
Angela Barben, Reece Stormonth
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Andrea Collins, Soren Luckins
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Nathan Baggaley, Britt Collie
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Jodie Baker, Blake Francis
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Tate Smith, Lee Vrolyks
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Ross Chaffer, Lauren Mckie
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Jannene Harker, Brett Monaghan
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Christie Taylor, Brad Rodgers
|
Race 7 |
0 |
|
2 |
Maroubra SLSC |
Maroubra C
|
Holly Heussner, Kane Heussner
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
North Bondi A
|
Josie Riakos, Geoff Hall
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Nicholas Crilly, Kristyl Smith
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach BLUE
|
Michael Daly, Leah Sweeney
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay B
|
Lisa Munroe, Steve Seddon
|
Race 5 |
0 |
|
2 |
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Graham Van, Julie Howard
|
Race 6 |
0 |
|
2 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Lisa Brown, Andrew Hatcher
|
Race 7 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 5
|
Sean Kelly, Jasmin Cohen
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Nicole Moffat, Michael Murray
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GOLD
|
Anna Haymes, Stephen Dalton
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Lorne SLSC |
Lorne WIL
|
Wendy Wilson, Brent Enticott
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Anna Ballara, Paul Howe
|
Race 5 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Jo Whatley, Pat Purcell
|
Race 6 |
0 |
|
3 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Sally Turner, Paul Stone
|
Race 7 |
0 |
|
4 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe A
|
Chelsea Robertson, Brendan Sarson
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay F
|
Katie Baker, Reeve Walsh
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 3
|
Claire Parry, Danny Topfer
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Kimberley Gittoes, Matthew Gittoes
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland TEAM1
|
Michael De, Alison Olander
|
Race 5 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe E
|
Dru Baggaley, Rachel Simper
|
Race 6 |
0 |
|
4 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters B
|
Sharlene Kelly, Ryan Gaylard
|
Race 7 |
0 |
|
5 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Carl Henderson, Kim Low
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa C
|
Julian Norton-smith, Camilla Murphy
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Josie Pickering, Shannon Porche
|
Race 3 |
0 |
|
5 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) GREEN
|
Jemma Donovan, Lindsay Wiland
|
Race 4 |
0 |
|
5 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra A
|
Stacy Riakos, Michael Leondis
|
Race 5 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe F
|
Jasmin Mccarty, Robert Pade
|
Race 6 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Redhead D
|
Kellie Hunter, Dean Little
|
Race 7 |
0 |
|
6 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen BLACK
|
Cara Hoschke, Nigel Hoschke
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro B
|
Michael Watson, Janelle Cleary
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra B
|
Paul Mann, Elicia Witty
|
Race 3 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe H
|
Jane Kelly, James Rice
|
Race 4 |
0 |
|
6 |
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Jade Baldock, Craig Porter
|
Race 5 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Brenton Myatt, Nicole Constable
|
Race 6 |
0 |
|
6 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro C
|
Jane Humphreys, Scott Wyeth
|
Race 7 |
0 |
|
7 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl B
|
Glenn Slater, Lauren Coltman
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven BLUE
|
Kate Field, Michael Leverett
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Annie Luke, Tim Altman
|
Race 3 |
0 |
|
7 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise B
|
Cassandra Sedgeman, Dwayne Thuys
|
Race 4 |
0 |
|
7 |
Queenscliff SLSC |
Queenscliff B
|
Doug Fisk, Sonja Schleimer
|
Race 5 |
0 |
|
7 |
Glenelg SLSC |
Glenelg SILVER
|
Anthony Dalton, Hannah Davis
|
Race 6 |
0 |
|
7 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Alexandra Hawkins, Ryan Hawkins
|
Race 7 |
0 |
|
8 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera D
|
Roberta Moberg, Peter Ingerman
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow A
|
Michael Locke, Penny Locke
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Mark Masia, Dale Mowbray
|
Race 3 |
0 |
|
8 |
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro D
|
Scott Wright, Marissa Welch
|
Race 4 |
0 |
|
8 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Rowena Coghill, Timothy Hetherington
|
Race 5 |
0 |
|
8 |
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Emma Foran, Peter Scott
|
Race 6 |
0 |
|
8 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Letitia Pitkin, Derek Porche
|
Race 7 |
0 |
|