1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Paul Blackbeard, Gavin Hill, Robert Pade
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Surfers Paradise SLSC |
Team C
|
Dwayne Thuys, David Orchard, Trevor Hendy
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Rick Pallister, Jeffrey Lemarseny, Grant Kenny
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team A
|
Andrew Bargenda, Craig Bennett, Christopher Gately
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Robert Dorrough, Craig Chapman, Martin Ashfield
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Ian Jobson, Ashley Massie, Kirk Jarrott
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
David Broadbent, Paul Hutchinson, David O'Grady
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Southport SLSC (QLD) |
Team A
|
Adam Sambrook, Peter Mirls, Mark Bennetts
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Team E
|
Craig Hood, Christopher Bell
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Ray Terrill, Alan Boyce, Peter Watts
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Byron Bay SLSC |
Team A
|
Colin Mustoe, Paul Irwin, Michael Mccabe
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Newport SLSC |
Team A
|
Darren Warrener, Nick Carroll, Stuart Meares
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Manly LSC |
Team C
|
Mario Vesely, Mark Epper, Michael Mcgrath
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Point Leo SLSC |
Team A
|
Ian Knight, David Russell, Jon Ford
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Carlton Park SLSC |
Team A
|
Adrian Petrie, David Russell-Green, Donald Marsh, Steven Dineen
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Henley SLSC |
Team A
|
Andrew Lanyon, Neville Fielder, Brett Roe
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Greg Juniper, Russell Henry, Matt Norling
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Reginald Beaton, David Host, Mark Mulvay
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Brett Williams, Paul Rogers, Ian Wright
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
John Fitzgerald, Steven Peatling, John Crockett, John Vains
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Damian Newberry, Grant Simpson, Peter Zuill
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Tallebudgera SLSC |
Team B
|
Greg Bowditch, Dean Powell, Matthew Bailey
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
North Avoca SLSC |
Team A
|
Gordon Crabb, Kennith Broomfield, Michael Lord
|
Heat 1 |
0 |
|
16 |
Avalon Beach SLSC |
Team A
|
Patrick Quinlan
|
Heat 1 |
0 |
|
17 |
Dee Why SLSC |
Team A
|
Geoffrey Crittle, Peter Hatfield, Warren Hannam
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team A
|
Anthony Vieceli
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Team A
|
Gregory Byrnes, Robert Harvey, Cyril Baldock
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Alan Burns, Kurt Hanson, Stephen Bennett
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Brunswick SLSC |
Team A
|
Grant Carey, Igor Kocherga, Bruce Brown, Jonathan Shanks
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER PINK
|
Simon Phin, Gregg Slater
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Umina SLSC Inc |
Team A
|
Gary Wilson, Steven Murphy, William Cook
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Maroubra SLSC |
Team B
|
Roger C. Souter, Stephen De Lorenzo, Joseph Fowler
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Scott Oxenford, Noel Mills, Michael Chep
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Dee Why SLSC |
Team B
|
Wayne Weisse, Martin Quinn, Geoffrey Horner
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER BLACK
|
Peter Obern, Michael Kirkby
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Caves Beach SLSC |
Team A
|
Warren Thomson, Murray Davies, Bryan Searle
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Coogee SLSC (NSW) |
Team B
|
Michael Cantarella, Alexander Hillston, Michael Scroop
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER WHITE
|
Matthew Lemon, John De Mestre, Stephen Davis
|
Heat 1 |
0 |
|
555 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER RED
|
Grant Coates
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Toowoon Bay SLSC |
Team A
|
Rodney Mergan
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Urunga SLSC |
Team B
|
Steve Steward, Bradley Cook, Neil Charles
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
North Entrance SLSC |
Team B
|
Luke Byatt, Gary Smith, Brett Jones
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Graham Bendeich, Dale Penman, Shannon Porche
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
David Rossiter, Chris Lange, Richard Lewis
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Byron Bay SLSC |
Team D
|
Murray Saul, Glen Lawrence, John Fleming
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Daryn Metti, David Brukmann
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
City of Bunbury SLSC |
Team A
|
David Barton, Phillip Best, Paul Smaniotto
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team D
|
Claude Busse, Mark Houston, Peter Ingle
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Warren Kelly, Ty Robertson, Mark Purvis
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Dicky Beach SLSC |
Team A
|
Gary Taylor, William Scott, Roger Allwright
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Manly LSC |
Team B
|
Greg Booker, Steven Coulter
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Collaroy SLSC |
Team A
|
Reece Bosward, Gregg Armstrong, Matthew Gittoes
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
North Entrance SLSC |
Team A
|
Frederick Middleton, David Wilkie, Steve Allan, Colin Laing, Stuart Sohier
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Byron Bay SLSC |
Team E
|
Geoff Brodin
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Ocean Beach SLSC |
Team A
|
Matthew Smithers
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Byron Bay SLSC |
Team B
|
Tim Peacock, Paul Pattison, Chris Bond
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Istvan Domokos, Gary Shiels, Sam Mitchell
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Urunga SLSC |
Team A
|
Mark Sutton, Michael Stubbs, Michael Dougherty
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Narrabeen Beach SLSC Inc |
Team A
|
Gary Whittaker, Peter Grimes, Dave Lawler
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Maroubra SLSC |
Team A
|
Darren Schott, Adam Payne, Peter Kirkwood
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Byron Bay SLSC |
Team C
|
Scott Sewell, Philip Harvey, Simon Balcon
|
Heat 2 |
0 |
|
555 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Wayne Bacon, Robert Butcher, Cliff Goulding
|
Heat 2 |
0 |
|
666 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Paul Lemmon, James Purcell, Don Boland
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Avalon Beach SLSC |
Team B
|
Ross Bidencope, Charles Lindop
|
Heat 1 |
0 |
|
666 |
Surfers Paradise SLSC |
Team B
|
Stuart Keay, Bradley Edwards, Craig Mcbrien
|
Heat 2 |
0 |
|