|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Aaron Clarke, Leigh Francis, Jordan Marchant, Troy Smedley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Daniel Clausen, Grant Yujnovich, Paul Hardy, Aaron Bell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
James Weatherlake, Kip Mcfarland, James Cleaver, Lachlan Waite
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi BLUE
|
Malcom Cornet, Matt Muller, Johno Ooi, Tyrone Robertson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads A
|
Stephen Porter, Alex Austin, Mick Dennis, Scott Metcalf
|
Race 2 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Craig Ellwood, Mitchell Sargent, Graeme Coggins, Simon Barnes
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Steve Gibbs, Nick Rea, Travis Sheehy, Sam De
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
Trent Hartshorne, Luke Vague, David Marsh, Ryan Hartshorne
|
Race 2 |
0 |
|
|
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Sean Bills, Tobias Lonnquist, Thomas Pugh, Joel Klein
|
Race 3 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Joshua Richmond, Luke Saunders, David Gartrell, Damian Moffrey
|
Race 3 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea C
|
Ryan Evans, Steve Humpries, Rick Taylor, John Manks
|
Race 3 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera A
|
Michael Schnabel, David Wyse, Scott Frater, Carl Melrose
|
Race 3 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach A
|
Daniel Mcgowan, Michael Waghorn, Wade Alcock, Michael Mottley
|
Race 4 |
0 |
|
|
Waratah Beach SLSC |
Waratah Beach A
|
Garret Schembri, Wes Avery, Jonathan Cope, Mark Wallace
|
Race 4 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera B
|
Sean Madden, Mark Lawerance, Steve Hutchinson, Andrew Lawson
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Christoper Symington, Matthew Taylor, Matthew Symington, Steve Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Killcare SLSC |
Killcare KILLCAREA
|
Andrew Hopper, Stephen Munnery, Brice Johnson, Marcus Kain
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly A
|
Callum Taylor, Wes Haynes, Matt Schauer, Shane Hobbs
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Luke Mcnamarra, Matthew Morrisey, Daniel Puebla, Matthew Curtis
|
Race 4 |
0 |
|
2 |
Nowra-Culburra SLSC |
Nowra / Culburra A
|
Adrian Barr, Lindsey Johnson, Geoffrey O'rourke, Scott Emmerich
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Killcare SLSC |
Killcare KILLCAREB
|
Jason Chapman, Nathan Mckay, Adam Bird, Clayton Mathews
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
Joe Sodenkamp, Simon Vonarx, Andrew Bolt, James Leeds
|
Race 3 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla A
|
Adam Mills, Peter Drew, Greg Layton, Nathan Smith
|
Race 4 |
0 |
|
3 |
North Bondi SLSC |
North Bondi TEAM
|
Ben Goot, Eliot Morgan, Joel Maybury, David Wood
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Justin Cantelo, Leighton Bradgate, Anthony Cook, Ross Langbein
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Aaron Brinkworth, Jarred Moon, Mark Barnett, Jeremy Smith
|
Race 3 |
0 |
|
3 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Zane Campbell, Gavin Stewart, Nathan Stewart, Sean Reilly
|
Race 4 |
0 |
|
4 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Nicholas Barlow, Chris Giles, Sam Johnson, Tim Tardent
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook A
|
Daniel Stolzenhein, Kurt Stolzenhein, Glen Beveridge, Todd Muller
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Jamin Fryer, Callan Sipthorp, Tristan Hamson, Peter Cox
|
Race 3 |
0 |
|
4 |
Bribie Island SLSC |
Bribie Island B
|
Mark Chilcott, Robert Leeds, Nathan Slater, Christopher Tanner
|
Race 4 |
0 |
|