130 yrs min Male Surf Team

Masters 2004

Place Club Team People Heat Points Time
Umina SLSC Inc Umina A Gary Matthews, William Cook, Garry Mensforth Race 1 0
North Avoca SLSC North Avoca Beach B Keiren Paull, Gordon Crabb Race 1 0
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC Burleigh Heads Mowbray Park A John Tayloroam, Tony Cowan, Barrie Crichton Race 1 0
Surfers Paradise SLSC Surfers Paradise A Dwayne Thuys, David Orchard, William Haylock Race 1 0
Merewether SLSC Merewether TEAM-SWELL John Adamson, Mark Woodcock, Stephen Stallard Race 1 0
Mackay SLSC Mackay A Stephen Bird, Robert Forsyth, Allan Mcsherry Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes AQUA Ray Waldron, Shaun Higgins, Graham Keith Race 1 0
North Avoca SLSC North Avoca Beach A Rod Hulls Race 1 0
Clifton Beach SLSC Clifton Beach A Ron Kelly, Peter Williams, Simon Kay Race 1 0
Northcliffe SLSC Northcliffe A John Stolz, Adam Jones, John Rynne Race 1 0
Tacking Point SLSC Tacking Point A Jill Gorrie, Lindsey Lewis, Peter Murphy Race 1 0
Grange SLSC Grange BLUE Nicholas Bigiolli, Gavin Hill, Richard Barker Race 1 0
The Lakes SLSC The Lakes BLUE Ralph Peters Race 1 0
Metropolitan Caloundra SLSC Met Caloundra A Stuart Cordingley, Stephen Maitland, Jeffrey Morris Race 1 0
Maroubra SLSC Maroubra A Stephen Delorenzo, Wayne Clare, Mark Mccleary Race 1 0
Alexandra Headland SLSC Alexandra Headland TEAM1 Warren Kelly, Peter Emery, Scott Crawford Race 1 0
Cronulla SLSC Cronulla A Richard Garnsey, Deacon Spicer, Allan Metti Race 1 0
Brighton SLSC (SA) Brighton BRIGHTON Derry Mcgaffin, Paul Vale, Paul Openshaw Race 1 0
North Steyne SLSC Inc. North Steyne A Maxine Peacock_smith, Lee Cooper, Deborah Foote Race 1 0
Wanda SLSC Inc Wanda RED Douglas Iredale, Christopher Iredale, Gregory Iredale Race 1 0
Avalon Beach SLSC Avalon Beach RED Nick Wood, Darren Warrener, Chris Mcguckin Race 1 0
Bondi Surf Bathers LSC Bondi C Patrick Ellis, Robert Harvey Race 1 0
Fairy Meadow SLSC Fairy Meadow A David Locke, Jeff Banks, Noel Gracie Race 1 0
Bondi Surf Bathers LSC Bondi B Ted Wilde, Nick Nezval, William Hardman Race 1 0
Sunshine Beach SLSC Sunshine Beach A Terry Johnston, Jo Fahey, Anthony Frost Race 1 0
Maroochydore SLSC Maroochydore 1 Bill Burgess, Gary Ingram, Philip Pegg Race 1 0
1 Scarboro SLSC Inc Scarboro A Graham Croft, Colin Mustoe, Greg Smith Race 1 0
2 Race 1 0
3 Noosa Heads SLSC Noosa Heads MPT Matthew Rafferty, Tony Lemarseny, Peter French Race 1 0
4 Terrigal SLSC Terrigal A Paul Broadbent, Paul Lemmon, Lionel Fargher Race 1 0
5 Queenscliff SLSC Queenscliff A Andrew Somerville, Danny White, Darrin Jones Race 1 0
6 Tweed Heads Coolangatta SLSC Tweed Heads / Coolangatta BLUE Harry Klouzal, Warren Lobb, Rick Van Race 1 0
7 Bondi Surf Bathers LSC Bondi A John Greaves, Adam Nezval, Terry Anderson Race 1 0
8 Cottesloe SLSC Cottesloe A Warwick Archer, Rod Sarson, John Lishman Race 1 0


Carnivals