1 |
Manly LSC |
Team A
|
Thomas Doyle, Max Moon, Finlay Stone, Adam Van Haren
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Jackson Woollett, Reece Southall, Matthew Palmer, Jesse Molo
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team A
|
Samson Conochie, Clarke Kelhear, Geordie Dalton, Riley Clout
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
Blue
|
Jake Young, Sebastian Plunkett, Nicholas Hards, Jett Garland
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Mitchell Coombes, Thomas Williams, Hunter Pierce, Kye Sunderland
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
James Rosato, Thomas Van Der Schyff, Spencer Jeans, Cooper Miskell
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Maroon
|
Corey Linton, Jack Rawlings, Byron Turton, Hayden Cotter
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Connor Levings, Christopher King, Cameron Hutchison, Jake Evans
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Tyler Nott, Kurt Stavrou, Hudson Berry, Jamee Smith
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Tim Ford, Tyeson Street, Lachlan Jordan, Christopher Breen
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
Ben Highfield, Jai Villanti, Leo Nosatti, Connor Flanagan, Curtis Cameron
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Jack Moore, Maito Matsuo, Clayten Fowler, Jarrod Shute
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Cudgen Headland SLSC |
Team A
|
Bailey Copeland, Thomas Vickery, Rory Matthews, Joshua Jones
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Grange SLSC |
Team A
|
Jamieson Smith, Tom Welch, Joseph Semmens, Bailey Allen
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Matthew Delahunty, Hudson Frigo, Luke Wyatt, Ryan Suddes
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Newport SLSC |
Team A
|
Hugh Mcalpine, Louis Alston, Zane Tullett, Lachlan Warrener, James Finn, Ryan Pearson, Matthew Melhuish
|
Heat 2 |
0 |
|
9 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Aidan Johnstone, Mackinnon Johnston, Jonty Redwood, Maverick Pettigrove
|
Heat 1 |
0 |
|
9 |
Manly LSC |
Team B
|
Christopher Curulli, Thomas Hughes, James Curll, Ryan Singleton
|
Heat 2 |
0 |
|
10 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Ethan Jackson, Riley Walker, Tyson Croyston, Joshua Snook
|
Heat 1 |
0 |
|
10 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Lachlan Meldrum, James Galbraith, Jacques Flouzat, Alexander Holt, Calum Galbraith, Brayden Dorotich
|
Heat 2 |
0 |
|
11 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Oscar Jones, Brendon Smith, Lachlan Rich, Luke Walker
|
Heat 1 |
0 |
|
11 |
Mermaid Beach SLSC Inc |
Team B
|
Jack Baker, Cole Gage-Sullivan, Kyle Bartlett, Cody Leis
|
Heat 2 |
0 |
|
12 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Oliver Van Eck, Todd Johnson, Finn Johnson, Phoenix Hagel
|
Heat 1 |
0 |
|
12 |
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Team A
|
Zac King, Riley Small, Tyson King, Jake Somerville, Daniel Yeowart
|
Heat 2 |
0 |
|
13 |
Grange SLSC |
Team B
|
Blaze Dorian, Jack Wells, Taj Swan, Mitchell Starr
|
Heat 1 |
0 |
|
13 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Seamus Spanner, Campbell Bohan, James Sampson, Christopher Breedon, Lewis Conquit, Bryce Newton
|
Heat 2 |
0 |
|
14 |
Glenelg SLSC |
Team A
|
Joshua Giles, Lachlan Merchant, Lochlann Spinner, Jacob Tidswell, Thomas Excell
|
Heat 1 |
0 |
|
14 |
Tallebudgera SLSC |
Team A
|
Lachlan Pascoe, Rhys Mcveigh, Bayley Desmond, Nash Geyer
|
Heat 2 |
0 |
|
15 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Joe Engel, Jess Little, Morgan Houston, Zane Rowles
|
Heat 1 |
0 |
|
15 |
Noosa Heads SLSC |
Team A
|
Cooper Williams, Hayden Lumsden, Kane Hart, John Gelling
|
Heat 2 |
0 |
|